Voetballer Diego Tristan crasht Porsche
Premier League ster Diego Tristan is met zijn Porsche ingereden op een taxi na een (dronken) avondje uit met vrienden.
West Ham spits en ex-Spaanse international Tristan (33) verweet het ongeval eerst aan iemand anders, en zei dat hij alleen maar probeerde de verwarming aan te zetten… Maar op het politiebureau bleek dat de voetballer drie keer de toegestane hoeveelheid alcohol op had.
32 maanden mag hij zich niet meer vertonen op de openbare weg en daarbij kreeg hij een boete van £ 3500 pond.
bron: mirror








"De eerste Porsche met een A-label”, zo presenteerde Porsche trots haar nieuwe Panamera met hybride aandrijflijn. Wij gingen ermee op pad om te kijken of deze Porsche daadwerkelijk zo zuinig is én of hij nog steeds leuk is om te rijden..."
"Ik zal het maar meteen bekennen: ik hou van de Cayman. Voor sommige lezers van deze blog is deze bekentenis voldoende reden op te houden met lezen (je kent ze wel: “de Cayman, dat is toch geen échte Porsche”) maar de rest nodig ik graag uit te blijven lezen..."
