Spyfoto’s Porsche 997 Mk.2 Aerokit

Porsche ontwikkelt het nieuwe Aerokit Cup pakket (nieuwe voor-en achterbumper, achtervleugel) voor hun Tequipment programma voor de Porsche 997 Mk.2. Terwijl de voor bumper compleet is vernieuwd, krijgt de achterkant slechts kleine wijzigingen mee in vergelijking met de Aerokit voor de eerste generatie 997.
Het Aerokit Cup pakket kan rechtstreeks in de fabriek gemonteerd worden. De reeds bestaande auto’s kunnen terecht bij de After Sales Solution afdeling bij de Porsche dealer. We verwachten dat Porsche de nieuwe Aerokit voor het eerst zal presenteren op de Frankfurt Motor Show (IAA) in september.
Wat ook verwacht word voor de presentatie op de Frankfurt Motor Show is een optionele Powerkit, met deze optie levert de motor van de Porsche 997 Carrera S facelift ongeveer 25 pk meer. Volgens de geruchten bevat de Powerkit het Porsche Sport Exhaust System (die al beschikbaar is), op de foto’s van de Aerokit prototype is dit uitlaatsysteem gemonteerd, dus de auto is misschien niet alleen een prototype voor de Aerokit Cup, maar ook een prototype voor de Powerkit.










"De eerste Porsche met een A-label”, zo presenteerde Porsche trots haar nieuwe Panamera met hybride aandrijflijn. Wij gingen ermee op pad om te kijken of deze Porsche daadwerkelijk zo zuinig is én of hij nog steeds leuk is om te rijden..."
"Ik zal het maar meteen bekennen: ik hou van de Cayman. Voor sommige lezers van deze blog is deze bekentenis voldoende reden op te houden met lezen (je kent ze wel: “de Cayman, dat is toch geen échte Porsche”) maar de rest nodig ik graag uit te blijven lezen..."

2 reacties op “Spyfoto’s Porsche 997 Mk.2 Aerokit”
Door Jasper op apr 24, 2009 | Reply
De spoiler vind ik er niet zo mooi opstaan
Ze kunnen mischien eens proberen om de nieuwe GT3 spoiler erop te zetten
Door Youri op apr 24, 2009 | Reply
Ziet er weer gelikt uit!