Configureer je eigen Panamera!

Ja, hier is het moment dan waar wij zolang op gewacht hebben, we kunnen eindelijk ons eigen hondenhok samenstellen! Ik zie potentiële klanten thuis wel een beetje puzzelen met zo’n ding, maar het gros van de bezoekers van een configurator zijn mensen die zo’n auto niet kunnen betalen. En ik zie mezelf nog niet zo snel een Panamera samenstellen. Nee, ik maak liever een echte auto; de nine-eleven.
Natuurlijk hebben wij het wel even uitgeprobeerd en de configurator van Porsche is wel één van de betere, compliment! Persoonlijk zou ik, als ik een Panamera ooit mooi zal gaan vinden, hem bestellen in Amethyst met PCCB en de 20″ RS Spyder velgen. Natuurlijk op de Turbo! Hieronder vind je nog wat foto’s van door ons samengestelde Panamera’s.
Hierrrrr vind je de configurator.












"De eerste Porsche met een A-label”, zo presenteerde Porsche trots haar nieuwe Panamera met hybride aandrijflijn. Wij gingen ermee op pad om te kijken of deze Porsche daadwerkelijk zo zuinig is én of hij nog steeds leuk is om te rijden..."
"Ik zal het maar meteen bekennen: ik hou van de Cayman. Voor sommige lezers van deze blog is deze bekentenis voldoende reden op te houden met lezen (je kent ze wel: “de Cayman, dat is toch geen échte Porsche”) maar de rest nodig ik graag uit te blijven lezen..."
