VIDEO: Panamera gereden door Hurley Haywood
Levende legenden Hurley Haywood, een Amrikaanse race coureur die 24 Hours of Le Mans in 1977 (Porsche 936), 1983 (Porsche 956) and 1994 (Dauer-Porsche 962) won neemt de Panamera 4S mee voor een rondje over Laguna Seca.









"De eerste Porsche met een A-label”, zo presenteerde Porsche trots haar nieuwe Panamera met hybride aandrijflijn. Wij gingen ermee op pad om te kijken of deze Porsche daadwerkelijk zo zuinig is én of hij nog steeds leuk is om te rijden..."
"Ik zal het maar meteen bekennen: ik hou van de Cayman. Voor sommige lezers van deze blog is deze bekentenis voldoende reden op te houden met lezen (je kent ze wel: “de Cayman, dat is toch geen échte Porsche”) maar de rest nodig ik graag uit te blijven lezen..."
