Barracuda Tzunamee velgen voor de Porsche 911
De extravagante velgenproducent Barracuda heeft een nieuwe, en opvallende, set velgen voor de Porsche 911 ontwikkeld.
De velgen zijn geschikt voor alle Porsche 996 en 997 modellen en zijn TÜV goedgekeurd. Op de afbeeldingen zijn de velgen zichtbaar in “matt black/polished” uitvoering, maar Barracuda kan de velgen ook uitvoeren in “high gloss black”, “real chrome” en “polished white”. De grootte van de wielen begint bij 7.5×17 inch, en gaat tot 10×20 inch.










"De eerste Porsche met een A-label”, zo presenteerde Porsche trots haar nieuwe Panamera met hybride aandrijflijn. Wij gingen ermee op pad om te kijken of deze Porsche daadwerkelijk zo zuinig is én of hij nog steeds leuk is om te rijden..."
"Ik zal het maar meteen bekennen: ik hou van de Cayman. Voor sommige lezers van deze blog is deze bekentenis voldoende reden op te houden met lezen (je kent ze wel: “de Cayman, dat is toch geen échte Porsche”) maar de rest nodig ik graag uit te blijven lezen..."

1 reactie op “Barracuda Tzunamee velgen voor de Porsche 911”
Door Richard op sep 2, 2010 | Reply
Hmmm nee. Doe mij maar de originele velgen