Porsche 911 Speedster ook uitverkocht!
Na de Porsche 911 GT2 RS zijn nu ook alle 356 exemplaren van de Speedster uitverkocht.
Deze auto is geinspireerd op de 356 Speedster uit de jaren 50, ook wel bekend als “James Dean Porsche”. De auto is vooral herkenbaar aan het verlaagde dak en voorraam als hij dicht rijdt, en met het dak open valt vooral de bult achter de voorstoelen op. De meningen zijn verdeeld over dit ontwerp, maar één ding is zeker: de eigenaar van een Speedster heeft en opvallende en exclusieve Porsche.

Porsche boeken
Porsche Forum








"De eerste Porsche met een A-label”, zo presenteerde Porsche trots haar nieuwe Panamera met hybride aandrijflijn. Wij gingen ermee op pad om te kijken of deze Porsche daadwerkelijk zo zuinig is én of hij nog steeds leuk is om te rijden..."
"Ik zal het maar meteen bekennen: ik hou van de Cayman. Voor sommige lezers van deze blog is deze bekentenis voldoende reden op te houden met lezen (je kent ze wel: “de Cayman, dat is toch geen échte Porsche”) maar de rest nodig ik graag uit te blijven lezen..."

1 reactie op “Porsche 911 Speedster ook uitverkocht!”
Door Mike op dec 25, 2010 | Reply
Zou het mogelijk zijn een 4S cabrio om te laten bouwen tot een speedster?