Het kleine broertje van de Cayenne is de Cajun

Porsche Cajun
De Porsche fabriek in Leipzig maakt sinds 2000 voornamelijk de Cayenne en sinds 2009 de Panamera. Echter er is een uitbreiding gaande om klaar te zijn voor de productie van de op hand zijnde Cajun.
De Cajun zal gebaseerd zijn op de Audi Q5. Volgens een officieel persbericht van Porsche investeert men circa 500 miljoen euro voor de uitbreiding van de fabriek. De verwachting is dat in 2013 Porsche start met de productie.
Wij zijn benieuwd. De baby Cayenne genaamd Cajun is een aantrekkelijk auto en een leuke SUV!
Porsche Forum








"De eerste Porsche met een A-label”, zo presenteerde Porsche trots haar nieuwe Panamera met hybride aandrijflijn. Wij gingen ermee op pad om te kijken of deze Porsche daadwerkelijk zo zuinig is én of hij nog steeds leuk is om te rijden..."
"Ik zal het maar meteen bekennen: ik hou van de Cayman. Voor sommige lezers van deze blog is deze bekentenis voldoende reden op te houden met lezen (je kent ze wel: “de Cayman, dat is toch geen échte Porsche”) maar de rest nodig ik graag uit te blijven lezen..."

1 reactie op “Het kleine broertje van de Cayenne is de Cajun”
Door Pim K op okt 29, 2011 | Reply
Mooie auto, is het al zeker dat hij er zo uit komt te zien?