Porsche 998 Cabriolet Spyshots

998-spyshot5

We wisten natuurlijk al dat de 998 zou komen, echter hebben we nu foto’s van de nieuwe generatie 911. Het gaat hier om de cabriolet uitvoering. De foto’s laten een iets langere body zien waardoor er meer ruimte ontstaat voor de achter stoelen. Ook zien we de 997-style koplampen terug die iets hoger geplaatst staan wegens veiligheid regels.

998-spyshot5

Verwacht radicale veranderingen met de achterlichten waar LED technologie gebruikt word. De gigantische spoiler kun je vergeten, deze zal niet in productie genomen worden, maar zit er om de daadwerkelijke spoiler te verbergen. Zoals je kunt zien blijft Porsche bij een traditioneel canvas dak en laat een stalendak voorlopig nog achterwege.

998-spyshot5

De nieuwe 911 cabriolet zal worden voorzien van de nieuwe high tech technologie zoals PASM (Porsche Active Suspension Management) en een 7-speed PDK versnellingsbak. Verder zal de 998 in veel andere opzichten verbeterd worden denk hierbij aan; top snelheid, zuinigheid, co2 uitstoot en rijgedrag. En geruchten gaan dat de 998 een verstelbare voorspoiler zal hebben.

998-spyshot5
998-spyshot5

bron: worldcarfans


  1. 2 reacties op “Porsche 998 Cabriolet Spyshots”

  2. Door Torsten787 op okt 6, 2009 | Reply

    En wanneer komt die?

  3. Door lw op okt 6, 2009 | Reply

    Jammer dat hij met die spoiler niet in productie zal gaan…..ziet er wel goed uit namelijk. doet me denken aan de 993 turbo 🙂

Je moet ingelogd zijn Ingelogd om een reactie te plaatsen.