Overweegt Porsche serieus straatlegale versie van RS Spyder?

porsche_rs_spyder.jpg

Het is alweer vijf jaar geleden toen de Porsche Carrera GT werd geïntroduceerd, dus tijd voor een opvolger!

Ongeveer anderhalve week geleden waren er geruchten dat Porsche bezig was met een opvolger van de CGT en dat deze gebaseerd zou zijn op de RS Spyder raceauto.

Met een vermogen van 485 tot wel 503 pk uit de 3.4L V8 en slechts 775 kg aan gewicht is de RS Spyder zeer succesvol in de LMP2-klasse, met overwinningen zoals  de 12 Uren van Sebring en de 24 Uren van Le Mans.

De straatlegale RS Spyder zal waarschijnlijk zo’n 400 pk krijgen, dat is veel minder dan de CGT zie ik jullie denken, maar deze opvolger zal maar zo’n 1.000 kg gaan wegen. In grote lijnen ongeveer dezelfde vermogen/gewichtsverhouding als de CGT, maar deze opvolger zal uiteindelijk hoger presteren vanwege zijn lichte gewicht.

Er is wederom nog niet officieel bevestigd, maar volgens het Italiaanse Autoblog.it zijn deze geruchten zeer serieus.

porsche_rs_spyder2.jpg



  1. 1 reactie op “Overweegt Porsche serieus straatlegale versie van RS Spyder?”

  2. Door Coubie74 op mei 19, 2009 | Reply

    Zou mooi zijn 😈

Je moet ingelogd zijn Ingelogd om een reactie te plaatsen.