Cayman S twee keer de beste!
Het Amerikaanse autotijdschrift MotorTrend heeft de Cayman S verkozen tot ‘Best Driver’s Car’ van het jaar 2009. Ook het bestverkochte Engelse tijdschrift Auto Express heeft dit rond dezelfde tijd uitgegeven in hun magazine. De Cayman S won beide keren door haar rijdynamiek, precisie, feedback en reactie.
Andere goede punten van de auto waren volgens de tijdschriften de praktische inzetbaarheid, de PDK, de bagageruimte, de grote achterklep, de tractie, het evenewicht en de behendigheid.
De tweede generatie van de Cayman is in de markt sinds februari van dit jaar. De opnieuw ontwikkelde zescilinder boxer motoren garanderen de beste kwaliteiten van zowel het brandstofverbruik en de prestaties: 320 pk van de 3,4-liter motor interactie met PDK in de Cayman S zorgen voor de acceleratie van 0 -100 km / h met het Sport Chrono Package in slechts 4,9 seconden, samen met het brandstofverbruik van 9,4 ltr/100 km.

Je moet ingelogd zijn Ingelogd om een reactie te plaatsen.