De Porsche 911 GT3 door Magnat
Audio specialist Magnat heeft showcase gebouwd waarin ze al hun producten verwerkt hebben. De auto waarop alle producten getoond worden is niets minder dan een Porsche 911 GT3.
Het interieur wordt flink aangepakt door middel van aangepaste stoelen met veel leder en alcantara – het geheel wordt afgerond door enkele in hoogglans gespoten delen. Ook is er een waanzinnige stereo-installatie ingebouwd die maar liefst 2100 watt levert, welke versterkt wordt door een Magnat Black Core 5 versterker, en welke zijn uitweg vind door zeer krachtige speakers. Verder worden er tweeters ingebouwd, net als een subwoofer. Je kunt er dus vanuit gaan dat hier goed geluid in zit!
Ook upgrades wat betreft het motorische gedeelte zijn beschikbaar, en deze worden geleverd door tuner Wimmer. De motor-tuning bestaat uit een aangepast motormanagement systeem en een volledig sportuitlaatsysteem. Dankzij deze tuning levert de GT3 nu 462 pk en haalt hij een topsnelheid van 317 km/u.
Je moet ingelogd zijn Ingelogd om een reactie te plaatsen.