Presentatie nieuwe Cayenne bij Porsche Amsterdam
De nieuwe 2010 Porsche Cayenne werd gisteravond voor het eerst aan klanten van Porsche gepresenteerd. Dit gebeurde bij Porsche’s vernieuwde dealer gebouw in Amsterdam.
Vrijwel iedereen was razend benieuwd hoe de nieuwe Cayenne was geworden. Na een indrukwekkende modeshow van (Porsche-rijdster) Monique Collignon werd de Cayenne onthuld. De foto’s spreken verder voor zich, bekijk de volledige fotogallery hieronder!














"De eerste Porsche met een A-label”, zo presenteerde Porsche trots haar nieuwe Panamera met hybride aandrijflijn. Wij gingen ermee op pad om te kijken of deze Porsche daadwerkelijk zo zuinig is én of hij nog steeds leuk is om te rijden..."
"Ik zal het maar meteen bekennen: ik hou van de Cayman. Voor sommige lezers van deze blog is deze bekentenis voldoende reden op te houden met lezen (je kent ze wel: “de Cayman, dat is toch geen échte Porsche”) maar de rest nodig ik graag uit te blijven lezen..."

1 reactie op “Presentatie nieuwe Cayenne bij Porsche Amsterdam”
Door Richard op mei 10, 2010 | Reply
Erg mooi geworden de nieuwe Cayenne. Vooral in het zwart met grote velgen