Porsche goed vertegenwoordigd tijdens de SF Assen
Porsche Centrum Leusden pakt komend weekend tijdens de Superleague Formula Grand Prix flink uit met twee splinternieuwe Porsche Panamera 4S modellen die zullen fungeren als officiële safety car en course car. Beide wagens worden voorzien van de nodige signalering en worden wanneer dat nodig is ingezet op de baan om de race tijdelijk stil te leggen of te controleren. Jan Lammers, teambaas van het PSV-team, verplaatst zich voor de gelegenheid in een Porsche Cayman van de Porsche Centrum Leusden en een Cayenne S deed de afgelopen maanden al dienst als promotie-auto.
Voor de Drivers parade op zondag 16 mei worden maar liefst 18 Porsche 911 Cabrio’s ingezet om alle coureurs mee rond te rijden en in de paddock op het evenement staan diverse nieuwe modellen van Porsche tentoongesteld, waaronder de onlangs geïntroduceerde nieuwe Porsche Cayenne.









"De eerste Porsche met een A-label”, zo presenteerde Porsche trots haar nieuwe Panamera met hybride aandrijflijn. Wij gingen ermee op pad om te kijken of deze Porsche daadwerkelijk zo zuinig is én of hij nog steeds leuk is om te rijden..."
"Ik zal het maar meteen bekennen: ik hou van de Cayman. Voor sommige lezers van deze blog is deze bekentenis voldoende reden op te houden met lezen (je kent ze wel: “de Cayman, dat is toch geen échte Porsche”) maar de rest nodig ik graag uit te blijven lezen..."

1 reactie op “Porsche goed vertegenwoordigd tijdens de SF Assen”
Door jeroen-m op mei 13, 2010 | Reply
Ik heb Vipkaarten en ben samen met artikelschijfer Dennis aanwezig zijn en wat foto’s schieten van deze porsches, Als er interesse is in een Fotoverslag oid. hoor ik het wel!