Real life foto’s Mansory Panamera Turbo
Herinneren jullie je de blauwe Mansory Panamera Turbo van vorige week nog? Mansory kreeg zoveel negatieve reacties dat ze besloten hebben nieuwe foto’s te nemen met de auto in een andere kleur. En ’t is maar goed dat ze dat gedaan hebben.
Deze witte uitvoering van de Mansory Panamera ziet er, als je het ons vraagt, velen malen beter uit dan de afgrijselijke blauw met gele uitvoering.
Nogmaals de specs van deze Panamera: onder de motorkap ligt de 4,8 liter motor, maar dan aangepakt door Mansory en levert daardoor nu 690 pk en 850 Nm koppel bij 4800 tpm. 0 naar 100 km/u is al gedaan in minder dan 4 seconden en de topsnelheid bedraagt 328 km/u. Dit extra vermogen wordt opgewekt door aanpassingen aan de computer, grotere turbo’s en een aangepast uitlaatsysteem.
Hij staat op 22-inch velgen met daar omheen Dunlop rubber die aan de voorkant 265/30ZR22 breed zijn, en 295/25ZR22 aan de achterzijde. Ook het interieur werd niet met rust gelaten. Alles is uitgevoerd in leer en koolstofvezel. Net als het uiterlijk is ook de prijs zeer indrukwekkend, ruim €242,000 betaal je voor al deze opsmuk.






3 reacties op “Real life foto’s Mansory Panamera Turbo”
Door turbo-49 op jun 16, 2010 | Reply
Ik ben persoonlijk al niet zo blij dat er Porsches zijn met meer dan 2 deuren. Hoe goede auto’s het dan ook mogen zijn. Maar de designers van dit ding moeten gewoon ophouden met wat zij ook roken en/of drinken. Wess. 😯
Door Tjoop op jun 16, 2010 | Reply
ik vind hem vet! 😈
Door richard op jun 16, 2010 | Reply
Heel dik zo! Ik zou alleen wel ff een andere wielen onder laten zetten 😛