Wereldrecordpoging Mille 2011

mille2011

Op zaterdag 5 november zal er een wereldrecordpoging gedaan worden om zo veel mogelijk Porsches bijeen te brengen. De poging wordt gedaan in de Verenigde Staten op de Atlanta Motor Speedway en de bedoeling is om meer dan 1000 Porsches bij elkaar te krijgen.

Alle modellen kunnen hier aan meedoen. Tegelijkertijd zullen er ook andere evenementen gehouden worden met betrekking tot het merk Porsche. Er wordt onder andere de 25ste verjaardag gevierd van zowel de Porsche 944 Turbo als de 959 en de 60ste verjaardag van Porsche in de Verenigde Staten. De Porsche Club of America bestaat alweer 51 jaar. Daarnaast zal er een concours d’elegance plaatsvinden en kunnen er rondjes over het circuit worden gereden.

Ook zal er plaats zijn voor de verkoop van Porsches, onderdelen, boeken en folders. Het zal leuk zijn om te weten hoeveel Porsches er uiteindelijk zullen zijn en of ze een wereldrecord gaan neerzetten. Mocht dit lukken, waar en wanneer zal dit record verbroken gaan worden? Misschien aan ons, Europeanen, om daar dan eens wat aan te doen.



Je moet ingelogd zijn Ingelogd om een reactie te plaatsen.