Nederland krijgt drie 911 Sport Classic’s
De nieuwe limited edition 911 van Porsche, de Porsche 911 Sport Classic, wordt in een oplage gebouwd van 250 stuks. Drie daarvan krijgen in Nederland een eigenaar.
Goedkoop is hij niet met zijn prijskaartje van maar liefst 276.300 euro, maar toch zijn er als altijd mensen die zoveel geld willen uitgeven aan een speciaal model van Porsche.
Levering zal begin volgend jaar plaatsvinden.









"De eerste Porsche met een A-label”, zo presenteerde Porsche trots haar nieuwe Panamera met hybride aandrijflijn. Wij gingen ermee op pad om te kijken of deze Porsche daadwerkelijk zo zuinig is én of hij nog steeds leuk is om te rijden..."
"Ik zal het maar meteen bekennen: ik hou van de Cayman. Voor sommige lezers van deze blog is deze bekentenis voldoende reden op te houden met lezen (je kent ze wel: “de Cayman, dat is toch geen échte Porsche”) maar de rest nodig ik graag uit te blijven lezen..."
